Shisha bary w Turcji

Jak najlepiej spędzić czas po południu lub wieczorem? Można iść do pubu, na imprezę do klubu lub zorganizować małe przyjecie w domu. Takie rzeczy jednak nie w Turcji. Tam największą popularnością cieszą się shisha bary. Mieszkańcy tego niezwykłego kraju lubują się w wieczornym przesiadywaniu w tego typu miejscach.

Spotykają się tam ze znajomymi, piją herbatę, grają w różne gry i oczywiście palą fajki wodne używając do tego tytoniu o rożnych smakach. Shisha bary w Turcji to tradycja mająca już setki lat i stanowi jeden z ważniejszych elementów arabskiej kultury. Jest to również obowiązkowe miejsce dla turystów. Trudno sobie wyobrazić, że jest się na wakacjach w Turcji i nie skorzysta się z możliwości wynajęcia stolika z fajką wodną.

Podawana jest do tego również turecka herbata, a w tle słyszymy miejscową muzykę. Trudno o bardziej klimatyczne miejsca. Możliwości wyboru tytoniu są naprawdę różne, od pomarańczowego, poprzez jabłkowy i inne smaki. Oczywiście można również zmieszać parę smaków, dla uzyskania jeszcze ciekawszego efektu.

Shisha bary to rzecz wręcz obowiązkowa dla turystów przyjeżdżających do Turcji.

www.csse-roma.eu
amhcoaching.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.