Malezja – hit w turystyce

Z roku na rok trendy podróżnicze zmieniają się, a wpływ ma na to wiele czynników. Jeszcze do niedawna Polacy chętnie spędzali urlopy w Tunezji. Dziś jest to kierunek, do którego turyści nie mają pełnego zaufania i nie czują się bezpiecznie.

Ponadto ważnym kryterium jest cena oraz atrakcje turystyczne.Jednakże coraz więcej Polaków preferuje wypoczynek w krajach egzotycznych, z dala od Polski, w zupełnie innym kręgu kulturowym. W ciągu ostatnich kilku lat zauważalny jest trend na podróżowanie do Azji.

Prawdziwym hitem jest Malezja. Coraz więcej biur podróży oferuje wyjazdy do Malezji. Są tutaj regiony, gdzie turyści mogą zapomnieć o istnieniu cywilizacji i przeżyć niezapomniane chwile poznając uroki lasów tropikalnych, jednakże Malezja to nie tylko dzika przyroda.

To również nowoczesna infrastruktura, którą można oglądać w stolicy Malezji, Kuala Lumpur i podziwiać drapacze chmur. Ceny wycieczek stają się coraz bardziej przystępne i prognozuje się, że w ciągu najbliższych lat kierunki azjatyckie będą zyskiwać na popularności i coraz więcej turystów będzie odwiedzać Malezję.