Kultura i mieszkańcy Wenezueli

www.stronymarcina.pl

Mieszkańcy Wenezueli to ludzie bardzo otwarci, sympatyczni i życzliwie nastawieni do innych. Powszechne w tamtejszym środowisku są krótkie pogawędki, nawet z niemal obcymi sobie ludźmi. Zagadywanie przez nieznajomych jest tam czymś zupełnie normalnym.

Wenezuelczycy mają pozytywne nastawienie do życia oraz do innych ludzi, to ludzie o pogodnym usposobieniu, uśmiechnięci, otwarci, towarzyscy. Szybko nawiązują kontakty i chętnie zagadują. Społeczeństwo Wenezueli jest dość zróżnicowane.

Można tam zauważyć zarówno grupy nowoczesne, lepiej sytuowane finansowo i patrzące w przyszłość. Obok nich jednak są społeczeństwa zacofane, biedne i niewykształcone. Wenezuela jest tez zamieszkiwana przez mniejszości oraz tradycyjne plemiona kultywujące swoją narodową tradycję.

W Wenezueli obowiązuje kult pięknych kobiet, dlatego tak wiele tam konkursów piękności i gabinetów, w których panie poddają się operacjom plastycznym. Poprawia się urodę już nawet u kilkuletnich dziewczynek, a powiększanie piersi przez nastolatki jest tam czymś zupełnie normalnym.

amhcoaching.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.