Jakie miejsce wybrać na podróż?

Survival to z jednej strony przygoda i walka z własnymi słabościami. Z drugiej strony jednak sam wyznaczasz sobie kolejne granice do pokonania. Robisz to, wybierając miejsce wyjazdu i cel, a także czas, jaki chcesz spędzić na wyprawie.

Jakie miejsce wobec tego wybrać? Możliwości jest wiele, choć szczególnym zainteresowanie survivalowców cieszą się lasy. Który obiekt tego rodzaju będzie odpowiedni? Nie ma jasnej odpowiedzi na to pytanie. Dobry będzie każdy, który sobie upatrzysz, choć niestety trzeba się liczyć z pewnymi obostrzeniami prawnymi.

Dotyczy to przede wszystkim parków narodowych. Wstęp może być zabroniony, nie mówiąc już o możliwości rozpalenia ognia. Warto natomiast rozejrzeć się za parkami krajobrazowymi.

Oznaczają one dwie rzeczy. Po pierwsze, będziesz mógł liczyć na przepiękne widoki. W końcu status parku krajobrazowego nie jest przydzielany losowo, ale właśnie za wyjątkową, naturalną estetykę danego miejsca.

Po drugie, parki krajobrazowe nie są tak kontrolowane jak parki narodowe. Nie będziesz więc miał problemów z noclegiem czy przygotowaniem jedzenia.

www.thegp3blog.com
amhcoaching.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.