Firanka koralikowa

producent drzwi

Cieszące się dużą popularnością i doceniane rękodzieło artystyczne pozwala pięknie udekorować nasze domy wykorzystując niewielkie, własnoręcznie wykonane gadżety. Jednym z takich dodatków może być firanka lub girlanda z koralików.

Nie stanowi, co prawda osłony okiennej, nie powoduje także zaciemnienia pomieszczenia, jednak nadaje niezwykły klimat. Ze względu na fakt pięknego odbijania promieni słonecznych powoduje uzyskiwanie codziennie zaskakującego, innego efektu.

Zbudowana jest z różnego rodzaju i kształtu kryształków, szklanych czy też plastikowych koralików, zawieszonych, na cienkich sznureczkach lub żyłkach. Najczęściej wykończona tak zwanym sopelkiem.

Wygodne zawieszenie możliwe jest dzięki górnemu wykończeniu paskiem materiału, uszytym np. z delikatnie połyskującej satyny, pełniącym rolę tunelu.

Drugą opcją jest bezpośrednie zahaczenie każdego z elementów, bezpośrednio na karniszu. Możliwe dzięki wykorzystaniu estetycznie przygotowanych oczek.

Jest to bardzo oryginalna i elegancka aranżacja okna, skierowana do osób odważnych i lubiących zróżnicowane wystroje wnętrz.

Pianki viscoelastyczne ławka szkolna cena
amhcoaching.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.