Dziwne bóle brzucha

Czasem po prostu bardzo Oli nas brzuch i tak naprawdę pojęcia nie mamy od czego. Wydaje nam się, że z przejedzenia lub zatrucia bo zjedliśmy coś nie do końca świeżego, albo zjedliśmy po prostu za dużo. Ale potem się okazuje, że ból wcale nie przechodzi po wzięciu czegoś na niestrawność czy wypiciu miętowej herbaty. Czasem jest jeszcze gorzej.

Co możemy wtedy zrobić? Przede wszystkim powinniśmy się udać do lekarza. Może się bowiem okazać, ze to coś naprawdę gorszego. Kiedy nas zbada i kiedy wykluczy wszystkie choroby takie, jak problemy z wątrobą czy trzustką lub wrzody żołądka to możemy być spokojni. Może się przecież okazać, że ból ten był spowodowany stresem i przejdzie, kiedy nasze życie się odrobinę uspokoi.

Gorzej, jak lekarz nic nie stwierdzi, a nas nadal będzie bolało. Wtedy jedną z metod walki z bólem jest zmiana diety. Będziemy musieli przerzucić się na samom lekkostrawne jedzenie. Tylko taka dieta bowiem jest w stanie uchronić nas od bólu brzucha na stałe lub przynajmniej go złagodzić.

amhcoaching.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.