Co warto zobaczyć w Peru?

Na szczególną uwagę w Peru zasługuje miasto Cuzco. To miejsce pełne magii, niepowtarzalnego klimatu, pełne małych kawiarenek i restauracji.

Warto zobaczyć tam Plaza de Armas z katedrą i kościołem El Triunfo,są one szczególnie piękne nocą, gdy są podświetlone. Klimatyczne knajpy, wyśmienite jedzenie, nocne bary z muzyką graną na żywo oraz liczne sklepiki z rękodzielnictwem to elementy, które szczególnie zachęcają turytów do odwiedzenia Peru.

Będąc w tym kraju warto jest także zobaczyć Sacsayahuaman, Tampo Machay, Pisac, Puca Pucara oraz Ollantaytambo. Arequipa to kolejny obowiązkowy punkt na mapie każdego turysty.

Jet to miasto zbudowane z tufu wulkanicznego. W ostatnich latach odrestaurowano jego rynek główny i katedrę, przez co centrum Arequipy stało się niezwykle uporządkowane i atrakcyjne.

Ollantaytambo to natomiast niewielkie miasto na końcowym skraju Świętej Doliny Inków, leżące u podnóża ruin inkaskich. Kamienna zabudowa domów i wąskich ulic, kanałów i murów sprawia, że wygląda jak wyjęte prosto z filmu.

www.leczymy-zeby.pl
amhcoaching.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.